Vozový park

Ve firmě ACSL jsou využívány moderní speciálně vybavená vozidla podle nároků leteckých společností se všemi požadavky na přepravu leteckého zboží.

Přeprava je zajišťována zkušenými a školenými řidiči na nových vozech, které jsou pod kontrolou autorizovaného servisu. Naši technici se vždy podílejí na inovaci vozidel podle nejnovějších trendů a úzce spolupracují s výrobci tahačů a návěsů. Jejich aktivity se tak odráží na vzniku speciálních tahačů s parametry 1xA3xD a tzv. megatahačů 4xD. Naše poslední vylepšení je tzv. side-curtain-trailer s ochrannou sítí proti krádeži.

Tyto aktivity posilují naši konkurenceshopnost na trhu. Klademe vysoké nároky na výrobce a dodavatele našich vozidel, abychom mohli zajistit kvalitní přepravu a tím uspokojit naše zákazníky.

Podrobnosti naší nabídky

Tahače Scania, Renault
Návesy Spier, Talson, van Eck, Tirsan
Specializovaná vozidla 0°C - +25°C
Vybavení vozidel GPS – satelitní sledování vozidla, mobilní telefon, vzduchové měchy,válečková dráha pro kontejnery a letecké palety, celní potvrzení – zboží zaplombované pod dohledem celní správy po celou dobu přepravy, GGVS/ADR – vybavení
Trvalé povolení k jizdám pro Německo povolení k jízdě v neděli, státní svátek, během prázdnin, povolení k transportu s nadměrnou šířkou nad 3 m
Iveco Eurocargo Nosnost Ložná plocha Objem
skříň s čelem 3,3 t 6,1 m 35 m3
Man LE 12.220 Nosnost Ložná plocha Objem
válečková dráha 5,3 t 7,3 m 55 m3
Mercedes Sprinter Nosnost Ložná plocha Objem
1,6 t 4,7 m 16,5 m3
Renault Master Nosnost Ložná plocha Objem
1,6 t 3,6 m 12,7 m3
Scania R420 topline Nosnost Ložná plocha Objem
Návěs Tolson 24 t 13,6 m 100 m3