Profil společnosti

Společnost A.C.S.L. s.r.o. (AIR CARGO SERVICE LOGISTIC) byla založena v roce 2003 jako dceřiná společnost německé kamionové společnosti WACS Weigl Air Cargo Service.

Společnost WACS založili v roce 1994 pánové Erwin Weigl a Peter Müller-Sartori. Hlavním cílem bylo založení samostatné společnosti na přepravu leteckeho zboží vedle firmy Weigl Spedition International v Bruckmühlu u Rosenheimu a posílení v oblasti náhradní letecké přepravy.

Stejně jako mateřská společnost WACS tak dceřiná společnost A.C.S.L.. podporuje po řadu let německého národního dopravce Deutsche Lufthansa AG a další letecké společnosti. Nové a rozvíjející se požadavky trhu stály za vznikem přepravních služeb, které jsou nyní nabízeny prostřednictvím právě A.C.S.L.

Společnost A.C.S.L.. nabízí služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní přepravy. Díky širokému spektru vozového parku máme možnost uskutečnit přepravu jakéhokoliv objemu a hmotnosti. V případě potřeby jsme schopni zajistit přepravu našimi smluvními dopravci.

Díky úzké spolupráci s Deutsche Lufthansa AG a dalšími leteckými dopravci, společnost A.C.S.L.. vytvořila široké spektrum služeb a zaměřila svoji specializaci na přepravu leteckého zboží.